Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Author
hi: लेखक

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
