Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Author
hr: Autor

en: Published
hr: Objavljeno

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
