Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Author
ja: 投稿者

en: Published
ja: 掲載

en: Not published
ja: 非掲載

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Last saved
ja: 最終更新

en: Not saved yet
ja: 未保存

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
