Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
