Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Author
de: Autor

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Skip to content
de: Springen Sie zum Inhalt

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Powered by Drupal
de: Angetrieben durch Drupal

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Footer menu
de: Footer-Menü

en: Last saved
de: Zuletzt gespeichert

en: Not saved yet
de: Noch nicht gespeichert

en: Site branding
de: Branding der Website

en: User account menu
de: Benutzermenü
