Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Author
el: Συντάκτης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
