Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Author
jv: Penulis

en: Published
jv: Dipacak

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
