Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
