Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Author
lv: Autors

en: Published
lv: Publicēts

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
