Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Skip to content
nl: Doorgaan naar inhoud

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
