Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Author
ro: Autor

en: Published
ro: Publicat

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
