Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Author
sk: Autor

en: Published
sk: Zverejnené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: User account menu
sk: Používateľské menu
