Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Author
be: Аўтар

en: Published
be: Апублікавана

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
