Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Author
cs: Autor

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
