Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Author
he: מחבר/ת

en: Published
he: מפורסם

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
