Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Author
it: Autore

en: Published
it: Pubblicato

en: Not published
it: Non pubblicato

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Last saved
it: Ultimo salvataggio

en: Not saved yet
it: Non ancora salvato

en: Site branding
it: Branding del sito

en: User account menu
it: Menu profilo utente
