Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Author
kk: Автор

en: Published
kk: Жарияланған

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
