Kaziranga (8.x-1.2-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Author
fa: نویسنده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Last saved
fa: دیدار اخرین بار

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا
