Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Author
ru: Автор

en: Published
ru: Опубликовано

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Last saved
ru: Последнее сохранение

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
