Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Author
uk: Автор

en: Published
uk: Опубліковано

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
