Kaziranga (8.x-1.2-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Author
vi: Tác giả

en: Published
vi: Đã công bố

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
