KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Action
ca: Acció

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: All
ca: Tot

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Embed
ca: Incrustra

en: Admin
ca: Administrador

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.
