KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Action
id: Tindakan

en: Search
id: Pencarian

en: Category
id: Kategori

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Embed
id: Lekatkan

en: Admin
id: Administrator

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Operations links
id: Tautan operasi

en: Asc
id: Urutan turun

en: Entity Reference
id: Referensi Entitas

en: Node operations bulk form
id: Operasi node bentuk massal
