KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Search
si: සොයන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
