KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Action
am: እርምጃ

en: Search
am: ፈልግ

en: Block
am: ጥምር

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር
