KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: - All -
my: - အားလုံး -
