KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Action
ro: Acțiune

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Embed
ro: Încorporat

en: Admin
ro: Administrator

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Operations links
ro: Legături de operare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity Reference
ro: Referință entitate

en: Node operations bulk form
ro: Formular pentru operații în masă noduri
