KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Search
se: Oza

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
