KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
