KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Group
ast: Grupu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Anonymous
ast: Anónimu
