KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Group
gl: Grupo

en: Action
gl: Acción

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Embed
gl: Incrustar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
