KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Group
km: ក្រុម

en: Action
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Anonymous
km: អនាមិក
