KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Action
lv: Darbība

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
