KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Text
el: Κείμενο

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Desc
el: Φθί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
