KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Group
eu: Taldea

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: Text
eu: Testua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
