KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Text
gu: લખાણ

en: All
gu: બધા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
