KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Group
hi: समूह

en: Description
hi: उल्लेख

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Category
hi: वर्ग

en: Text
hi: लेख

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Roles
hi: भूमिका

en: Desc
hi: अवरोही

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Member
hi: सदस्य

en: Admin
hi: प्रशासन

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
