KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Category
jv: Kategori

en: Text
jv: Teks

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Roles
jv: Parāgā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
