KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: Text
kk: Текст

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
