KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Text
lt: Tekstas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Roles
lt: Rolės

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Admin
lt: Adminas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
