KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Group
fa: گروه

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Category
fa: دسته

en: Text
fa: متن

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Operations links
fa: واصلهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Entity Reference
fa: مرجع عنصر
