KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по
