KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Text
ta: உரை

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
