KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: Text
et: Tekst

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Roles
et: Rollid

en: Desc
et: Kahanev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Embed
et: Manus

en: Admin
et: Administraator

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide
