KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: Text
he: טקסט

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Roles
he: תפקידים

en: Desc
he: יורד

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Member
he: חבר

en: Embed
he: הטמעה

en: Admin
he: מנהל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
