KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Group
hu: Csoport

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Category
hu: Kategória

en: Text
hu: Szöveg

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Desc
hu: Csökk

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Member
hu: Tag

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Node operations bulk form
hu: Tartalmak tömeges műveleteit lehetővé tevő űrlap

en: Outsider
hu: Külsős

en: Adds users to groups as members.
hu: Felhasználókat ad hozzá csoportokhoz tagokként.
