KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ
