KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Group
oc: Grop

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Category
oc: Categoria

en: Text
oc: Tèxte

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Roles
oc: Ròtles

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
