KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори
