KnowledgeBase (8.x-1.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
